Inspekce Online

Zvyšte hodnotu vaší realitní prezentace s Inspekce Online!

Naše služba představuje revoluční kombinaci výkonného marketingového nástroje a důkladného technického popisu nemovitosti. Na realitním trhu jsou virtuální prohlídky dnes již samozřejmostí. ale my jdeme ještě dál. Realitní makléři, kteří se rozhodnou pro naše služby, získávají nejen standardní virtuální prohlídky, ale také možnost prezentovat nemovitosti s nevídanou přesností a detailností.

Spojením těchto dvou klíčových služeb posouváme kvalitu a komplexnost vašich realitních prezentací na zcela novou úroveň. Investice do naší online inspekce znamená nejen zlepšení vizuálního vnímání nabízených nemovitostí, ale také poskytuje potenciálním kupujícím a investorům všechny potřebné informace pro informované rozhodování.

S Inspekce Online dostanete více než jen prohlídku - získáte přední nástroj pro přesnou a působivou prezentaci vaší nabídky.

Technická inspekce online představuje základní, avšak klíčový nástroj pro získání důkladného popisu technického stavu nemovitosti, který je nezbytný pro její prodej. Zákon prodávajícímu ukládá povinnost plně informovat kupujícího o technickém stavu a o případných vadách nemovitosti. Nedostatečná transparentnost v tomto ohledu může vést k pozdějším reklamacím a významným finančním ztrátám způsobeným vrácením části kupní ceny. S naší online inspekcí však získáváte spolehlivý nástroj, který toto riziko minimalizuje. Díky přesným a podrobným informacím poskytnutým v rámci naší služby můžete kupujícímu nabídnout kompletní a transparentní pohled na nemovitost, což zvyšuje důvěru a spokojenost všech zúčastněných stran.

Ceník služeb

Co obsahuje balíček INSPEKCE Online + 3D Prohlídka?

 • Standardní 3D Prohlídka pro prodej
 • nasnímání (skenování)
 • postprodukce: malý trailer, 5 fotografií exportovaných z 3D skenů, 2 fotografie 360 stupňů z 3D skenů, Highlights (navigační lišta), 5 informačních bodů Matterrtags
  dodání do 36 hodin od skenování
 • Nadstandardní záběry pro účel vypracování technické inspekce
 • Technický průkaz nemovitosti

A jak to probíhá?

 • vyplníte poptávku: Do textu poptávky vždy heslo: "INSPEKCE Online"
 • do 2 - 4 pracovních dní od objednávky probíhá skenování objektu
 • do 48h od skenování objektu je vypracována 3D Prohlídka - klient má přístup k prohlídce po jejím dokončení
 • do 4 pracovních dní od dokončení 3D Prohlídky je dokončen Technický průkaz nemovitosti

Poptat službu

Vzorové dokumenty inspekce nemovitostí